Wednesday, 11 April 2012

II ZLOT KLUBU PTAKOW POLSKI - PROGRAM

Znamy już program II-go zlotu Ptaków Polski.

Przypominam ze zlot odbędzie się w dniach 18-20 maja w Goniądzu nad Biebrza.

Ponownie z całego kraju zjadą do Goniądza Członkowie Klubu Ptaków Polskich - osoby które swoje nazwiska zawdzięczają ptakom - np. Kulikowski, Szczygieł, Wójcik. Obok Państwa Ptasińskich, na Zlocie obecni będą też Państwo Kwiatkowscy, Olszewscy, Wilkowscy oraz inni Bioróżnorodni – zarówno z nazwiska jaki i z wyboru.

Tegoroczny program jeszcze bardziej (bio)różnorodny i bardziej inspirujący niż półtora roku temu. Szykuje się świetna zabawa – warsztaty przyrodnicze i wycieczki po Bagnach Biebrzańskich, pokazy filmów i prezentacje multimedialne, spotkania z autorami, warsztaty artystyczne, kiermasz regionalnego rękodzieła oraz koncerty – elegancki Jazz na pTAK! w wykonaniu zespołu TrioMania, a po nim żywiołowi i taneczni Balkan Sevdah.

W niedzielę, 20 maja wspólnie podejmiemy próbę pobicia rekordu Guinnessa, który ustanowiliśmy na pierwszym Zlocie w 2010! Do tego wspaniała atmosfera i pyszne jedzenie - o urodzie miejsca nawet nie wspominając. Wszystko – NATURALNIE -  na pTAK !!!!!!!!


Jeśli masz Facebook to TUTAJ możesz potwierdzić swoje uczestnictwo.

 Aby wziąć udział w Zlocie i bezpłatnie skorzystać z wszelkich atrakcji, najlepiej dołączyć do KLUBU PTAKOW POLSKICH

 Zgłoszenia na Zlot przyjmujemy do dnia 5 maja 2012. Wypełniony formularz prosimy przesłać na adres: ewa.strozniak@ptakipolskie.pl

Osoba kontaktowa: Ewa Stróżniak, tel. 887 747 737.Zapraszam na moja pogawędkę w sobotę o godz. 15-tej o migracji ptaków przez Cieśninę Gibraltarska.

ZAPRASZAM     

No comments:

Post a Comment